Kontakt

Våra öppettider:

Byråns kontor i Norrköping

Måndag-fredag: 9-16
Lunchstängt: 12-13

Vi finns även på plats i Linköping:

Medborgarkontoret i Skäggetorp
Tisdagar: 13-15

Medborgarkontoret  på Stadsbiblioteket i city
Torsdagar: 13-16

Juridisk rådgivning i individärenden samt verksamhetsansvarig

Pranvera Bahtiri, jurist och verksamhetsledare
011 – 10 71 31
pranvera.bahtiri@diskriminering.se
Föräldraledig

Anna Quarnström, jurist
011-1071 31/ 070-215 78 12
anna.quarnstrom@diskriminering.se

Elias Ibrahim, jurist
011-10 71 32/ 076 311 64 64
elias.ibrahim@diskriminering.se

Juristens telefontid
tisdag: 10.00-14.00

Ekonomi, samt verksamhetsansvarig

Asima Skopo, ekonomiansvarig och verksamhetsledare
011 – 10 71 31
asima.skopo@diskriminering.se

Information, utbildning och föreläsningar, samarbeten samt presskontakt

Ghyslaine Nindorera, kommunikatör
011– 10 71 32/ 070 214 07 81
ghyslaine.nindorera@diskriminering.se

Karin Granholm, utbildningsansvarig
011- 10 71 32/ 070 216 34 36
karin.granholm@diskriminering.se 

Miriam King, utbildare
011-10 71 32
miriam.king@diskriminering.se

Övrig personal

James Frempong, projektledare
011 – 10 71 31/ 076 036 40 81
james.frempong@diskriminering.se

Ellen Söderström, utbildare och volontärsamordnare
011 – 10 71 31
ellen.soderstrom@diskriminering.se 

Du kan även e-mejla till info@diskriminering.se, eller fylla i kontaktformuläret nedan, så tar vi kontakt med dig.
Det är alltid kostnadsfritt att vara i kontakt med Byrån mot diskriminering i Östergötland!

Vill du komma i kontakt med någon annan antidiskrimineringsbyrå i Sverige, klicka här.

Kontakt

Byrån mot diskriminering i Östergötland
Torsgränd 15
603 63 Norrköping

info@diskriminering.se
011 – 10 71 31/32

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Kontoret i Norrköping